Atlètic Terrassa Hockey Club
Iniciar sesión
Lliga Social de l'Atlètic Terrassa H.C.
Competición de Tenis . 49 participantes
Inicio
Participantes
Lligueta 2020-2021 (49)
Calendario / Cuadros
Orden de juego
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Clasificación
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
Lligueta 2020-2021
Inicio
Participantes
Lligueta 2020-2021 (49)
Calendario/Cuadros
Orden de juego
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Clasificación
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
Lligueta 2020-2021
Lliga social 2ª rotació
Lligueta 2020-2021 . 6 grupos
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP A
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP B
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP C
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP D
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP E
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP F
Lliga social 2ª rotació
Lliga social 2ª rotació: GRUP A
Lliga social 2ª rotació: GRUP B
Lliga social 2ª rotació: GRUP C
Lliga social 2ª rotació: GRUP D
Lliga social 2ª rotació: GRUP E
Lliga social 2ª rotació: GRUP F
Lliga social - 3ª Rotació
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP A
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP B
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP C
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP D
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP E
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP F
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Todas las jornadas
Clasificación
Jornada 5
(15/03/2021 - 16/03/2021)
Ir a jornada...
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Jornada 5
Grupo
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
GRUP E
-
-
Tete Borrull
-
Carles Bonavila
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP E
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Josep Badal
-
Miquel Paré Griera
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Josep Garcia Rodríguez
3-12
Xavier Macarulla
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Jaume Homs
11-7
Emili Pablos
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Albert Barneda
7-13
Pascual Garcia
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Pere Prat Santaularia
-
Jan Botey
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Robert Muñoz
6-12
Xavi Martinez
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP F
-
-
Edurad Botey
-
Sally Kavtaradze
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP F
Ir al partido.
GRUP F
-
-
Zoe Alavedra
-
Alex Lacasta Codorniu
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP F
Ir al partido.
GRUP F
-
-
Joan Argemí Duran
15-0
José Navarrete
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP F
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Pablo Sancho Ruíz
-
Marc Macià I Sobré
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP E
-
-
Pol Francino
3-7
Clara Roman
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP E
Ir al partido.
GRUP E
-
-
Jordi Llongueras
5-6
Toni Romero
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP E
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Josep Manzaneda
7-10
Jose Miguel Marti
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Francesc Molins Roca
10-4
Albert Portoles Da Silva
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Jordi Morcillo
7-5
Daniel Godet
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Eudald Casanovas Franquesa
5-8
Miquel Moreno Cirera
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Josep Prats Mañosa
5-9
Xavier Fajula
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Xavi Escude
^ - RET
Gabriel Canadell
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
Cargando, espere por favor...