Atlètic Terrassa Hockey Club
Iniciar sesión
Lliga Social de l'Atlètic Terrassa H.C.
Competición de Tenis . 49 participantes
Inicio
Participantes
Lligueta 2020-2021 (49)
Calendario / Cuadros
Orden de juego
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Clasificación
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
Lligueta 2020-2021
Inicio
Participantes
Lligueta 2020-2021 (49)
Calendario/Cuadros
Orden de juego
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Clasificación
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lliga social 2ª rotació
Lliga social - 3ª Rotació
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
Lligueta 2020-2021
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
Lligueta 2020-2021 . 6 grupos
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP A
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP B
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP C
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP D
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP E
PRIMERA ROTACIO LLIGA SOCIAL: GRUP F
Lliga social 2ª rotació
Lliga social 2ª rotació: GRUP A
Lliga social 2ª rotació: GRUP B
Lliga social 2ª rotació: GRUP C
Lliga social 2ª rotació: GRUP D
Lliga social 2ª rotació: GRUP E
Lliga social 2ª rotació: GRUP F
Lliga social - 3ª Rotació
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP A
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP B
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP C
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP D
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP E
Lliga social - 3ª Rotació: GRUP F
FASE FINAL-LLIGA SOCIAL
Todas las jornadas
Clasificación
Jornada 7
(11/01/2021 - 17/01/2021)
Ir a jornada...
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Jornada 7
Grupo
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
GRUP A
-
-
Xavi Escude
3-5
Francesc Molins Roca
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Daniel Godet
3-6
Pablo Sancho Ruíz
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Gabriel Canadell
^ - RET
Josep Prats Mañosa
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP A
-
-
Xavier Fajula
-
Miquel Moreno Cirera
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP A
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Marc Macià I Sobré
10-5
Rubén Ortega Iniesta
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Jordi Morcillo
^ - RET
Xavi Martinez
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Jose Miguel Marti
12-7
Pascual Garcia
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Josep Garcia Rodríguez
9-3
Toni Romero
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Josep Manzaneda
8-7
Eudald Casanovas Franquesa
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
GRUP C
-
-
Miquel Paré Griera
5-12
Jaume Homs
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP C
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Xavier Macarulla
10-4
Jordi Llongueras
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP D
-
-
Robert Muñoz
10-5
Pere Prat Santaularia
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP D
Ir al partido.
GRUP B
-
-
Albert Portoles Da Silva
^ - RET
Josep Badal
Ir al partido.
-
-
Grupo GRUP B
Ir al partido.
Cargando, espere por favor...